داستان ما

شرکت تعاونی پارامیس رایان گستر، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳با کسب مجوزISP  از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و با همراهی تیمی متشکل از ۱۷ نفر از کارشناسان و متخصصان کارآزموده آغاز کرد. فعالیت‌های گروه در هنگــام تاسیس، به طور خـــاص بر روی ارایه‌ی خدمات دستـــرسی به اینترنت از طریق تماس تلفــنی (Dial Up)  و خطوط آنالوگ متمرکز بود. هم‌اکنون، پارامیس را به عنوان بزرگترین ارائه‌کننده‌ی  خدمات اینترنت با فناوری ADSL2+، اینترنت وایرلس (Wireless)، سرویس های LTE ، تلفن NGN و دیگر سرویس ها در جنوب غرب استان خوزستان شهرهای آبادان و خرمشهر، که سهم بزرگی از مشتریان اینترنت پرسرعت و خدمات تکمیلی آن را چه در میان کاربران خانگی و چه در میان شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است را می شناسند .

هم‌اینک، بخش اعظمی از کاربران خانگی و شرکت‌ها و سازمان‌ها در سراسر آبادان و خرمشهر از خدمات اینترنت پرسرعت شرکت پارامیس رایان گستر بهره می‌گیرند که این تعداد به همراه صدها کاربر استفاده کننده از اینترنت مشترکین + ADSL2 و Wireless موجب شده است که شرکت تعاونی پارامیس رایان گستر در کم‌تر از۱۵ سال از آغاز فعالیت خویش، به جایگاه مناسب و قابل اتکایی در بازار دست ‌یابد و به نامی شناخته شده در میان شرکت‌های ارایه دهنده‌ی خدمات اینترنت در آبادان و خرمشهر تبدیل شود. مدیران و کارکنان این شرکت متشکل از ۱۳۱ نفر در تلاش برای ارایه‌ی ایده‌ها و خدمات نوین هرگز از پا ننشسته‌اند و با تلاشی شبانه‌روزی در اندیشه‌ی دست‌یابی به نام و جایگاهی بالاتر در بازار و در نهایت دست‌یابی به رضایت و خوشنودی مشتریان خود هستند.

دریافت مجوز سروکو

شرکت تعاونی پارامیس رایان گستر, در سال ۱۴۰۱ موفق به دریافت مجوز سروکو به شماره۷۸-۹۵-۱۰۰ شد و این افتخار را دارد به عنوان اولین دارنده مجوز سروکو در منطقه آزاد اروند به شما هموطنان و همشهریان عزیز خدمت کند.بواسطه دریافت مجوز سروکو در سطح کشور ,سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی مجوز ارائه خدمات ذیل را برای شرکت پارامیس رایان گستر میسر ساخت: 

  • خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت
  • دسترسی به شبکه ملی اطلاعات
  • توزیع و فروش پهنای باند اینترنت
  • پهنای باند اختصاصی
  • و ارائه انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده در چهارچوب قوانین و مقررات جاری کشور

و همچنین  شرکت پارامیس رایان گستر دارای پروانه SERVCO آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ذیل به شرکت های ISP و ISDP اعلام می دارد :

  • جذب نمایندگی و شبکه فروش در استان ها
  • فروش سرویس های اینترنت وایرلس و ADSL در استان ها
  • ارائه نمایندگی فروش ADSL
  • ارائه پهنای باند به شهرستان ها