.:: درباره شرکت پارامیس ::.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شرکت تعاونی پارامیس رایان گستر، فعالیت خود را از سال 1383با کسب مجوزISP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و با همراهی تیمی متشکل از 17 نفر از کارشناسان و متخصصان کارآزموده آغاز کرد. فعالیت‌های گروه در هنگــام تاسیس، به طور خـــاص بر روی ارایه‌ی خدمات دستـــرسی به اینترنت از طریق تماس تلفــنی (Dial Up) و خطوط آنلوگ متمرکز بود . پس از گذشت یک سال و هم‌زمان با رشد و توسعه‌ی کاربرد شبکه‌ی جهانی اینترنت و تنظیم مقررات خدمات رادیویی در کشور و همچنین با افزایش نیاز سازمان‌ها به یک خط اینترنت، شرکت تعاونی پارامیس رایان گستر موفق شد نمایندگی ISDP را از شرکت فرهنگی آموزشی طلوع رایانه لقمان که بزرگترین سرویس دهنده اینترنت استان خوزستان می باشد و همچنین نمایندگیPAP را از گروه فن آوا کسب کند و به دنبال آن دامنه‌ی فعالیت‌ها و خدمات خود را به میزان چشم‌گیری گسترش دهد.
هم‌اکنون، پارامیس را به عنوان بزرگترین ارایه‌کننده‌ی فناوری +ADSL2 در آبادان که سهم بزرگی از مشتریان اینترنت پرسرعت و خدمات تکمیلی آن را چه در میان کاربران خانگی و چه در میان شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است می شناسند .

هم‌اینک، بخش اعظمی از کاربران خانگی و شرکت‌ها و سازمان‌ها در سراسر آبادان و خرمشهر از خدمات اینترنت پرسرعت شرکت پارامیس رایان گستر بهره می‌گیرند که این تعداد به همراه صدها کاربر استفاده کننده از کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی و مشترکین + ADSL2 و Wireless موجب شده است که شرکت تعاونی پارامیس رایان گستر در کم‌تر از 7 سال از آغاز فعالیت خویش، به جایگاه مناسب و قابل اتکایی در بازار دست ‌یابد و به نامی شناخته شده در میان شرکت‌های ارایه دهنده‌ی خدمات اینترنت در آبادان و خرمشهر تبدیل شود.
مدیران و کارکنان این شرکت در تلاش برای ارایه‌ی ایده‌ها و خدمات نوین هرگز از پا ننشسته‌اند و با تلاشی شبانه‌روزی در اندیشه‌ی دست‌یابی به نام و جایگاهی بالاتر در بازار و در نهایت دست‌یابی به رضایت و خوشنودی مشتریان خود هستند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.